Ucuz TabletlerUcuz ve kaliteli tabletleriyle dikkatleri üzerine çeken fransız üretici Archos tablet dünyasını alt üst edecek açıklamalarda bulundu. Daha önce 150 Euro’ya oyun oynanabilecek kalitede tabletler üreten firma ürettiği yeni tabletleri CES 2013′te tanıtarak tabletlerin fiyatlarının 119$’dan başlayacağını duyurdu.

Apple gibi ekran çeşitliliğine önem veren firma dört farklı ekran boyutuyla karşımıza çıkıyor. 7″, 8″,9.7″ ve 10.1″ seçeneklerinde ürünler üreten firma seçimi biraz zorlaştırsa da herkesin beğenisine göre ürün sunmaya çalışmış. Titanium Serisi Tabletler olarak adlandırılan bu yeni ürünlerin fiyatları da çok fazla olmasa bile çeşitlilik gösteriyor.

Androidli tablet alanında daha fazla rekabete yol açması beklenen Archos’un 70 Titanium, 80 Titanium, 101 Titanium ve 97 Titanium HD modelleri fiyat/performans açısından en güzel tabletler olarak görülüyor. Fiyatlarınının en ucuzunun 119$ yani 210 TL, en pahalısının da 249$ yani 441 TL civarında olması bekleniyor. Özellikleri ile de kullanıcıları memnun edebilecek derecede olan Archos Titanium Serisinde HD IPS ekran, 1,6 Quad Core işlemci ve 1080p kalitesinde kayıt yapabilen kamera bulunuyor. Ayrıca Güncel Android sürümü olan 4.1 Jelly Bean‘ı kullanan Archos tabletler en ucuz fiyata alınabilecek en güzel cihazlar.

Piyasayı altüst edebilecek olan firmanın Archos Media Center adında bir mağazası bulunuyor. Dünya çapına ne kadar yayılır bilinmez ama piyasa fiyatlarının düşmesine neden olabileceği kesin. Bundan sonra diyebiliriz ki Ucuz Androidli Tabletler bizi bekliyor.

Yorum yapın